, ,

Alec Bradley Project 40 Toro Puro – 06.52 – 20’s Ahşap Kutu

Tükendi


3.700TL

Havale ile 3.515TL

Tükendi

Stoğa girdiğinde haber ver!

Alec Bradley Project 40 Toro satın al – Project 40 Toro, bir  Nicaraguan Colorado sargısı, Brezilya habano bağlayıcı ve Nikaragua dolgusu kullanıyor ve Estelí’deki J. Fuego Cigar Co. Nikaragua fabrikasında üretiliyor.

Project 40 adını bir kişinin mutluluğunu kategorilere ayıran bir iddiadan alıyor, yüzde 50’si genetikten geliyor, yüzde 10’u koşullara dayanıyor ve geri kalan yüzde 40’ın o kişinin nasıl düşündüğü tarafından kontrol edildiği söyleniyor. Alec Bradley’in kurucusu Alan Rubin, “Proje 40, bir hizmetin veya ürünün zihin ve vücut üzerinde nasıl olumlu bir etkiye sahip olabileceğini bulmayı hedefleyen, birden fazla sektörde genel olarak kabul gören bir kavramdır” “Purolar insanları bir araya getirdiği, rahatlamaya neden olduğu ve olumlu deneyimler yarattığı için kendime bu konseptin neden kaliteli purolara uygulanmaması gerektiğini sordum. Alec Bradley Project 40 için ilham kaynağım buydu ”demiştir.

Alec Bradley Project 40 06.52, doğal tütün, kuru üzüm ve kahve notalarıyla başlayan bir purodur. İlk üçte birlik süre boyunca kahve ve kuru üzüm tatlılığı ön plana çıkar. Doğal tütün tadı arka planda kalır. Ayrıca hafif kremsi bir bileşen de mevcuttur.

İkinci üçte birlik bölümde , kahve notaları profildeki baskın tat olmaya devam eder. Kuru üzüm tatlılığının varlığı azalmaya başlar.

Son üçte birlik bölümde, bazı toprak notalarının ön planda kahve ile karışır. Arka planda biber ve kuru üzüm tatlılığı hala mevcuttu. Azda olsa doğal tütün ve krema notaları da alınabilir.

Her özel ahşap kutuda 20 adet puro bulunmaktadır.

Tipi Toro 06.52
Çap 2.02 cm
Uzunluk 15.5 cm
Sertlik 2.5/5
Sargı Tütünü Nicaraguan Colorado
Ana Tatlar Kahve, Kuru Üzüm, Doğal Tütün, Biber, Toprak, Krema

Alec Bradley üretici websitesi
Anasayfaya dönmek için tıkla!

Toplam 0 incelemede

0.0 Puan
0
0
0
0
0

“Alec Bradley Project 40 Toro Puro – 06.52 – 20’s Ahşap Kutu” için hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol!

Henüz yorum yapılmamış...

Hoşunuza gidebilir…

error: İçerik Telif Korumalıdır!